top of page

Nízkoenergetický rodinný dům 4+kk, uprostřed kouzelné přírody ve Struhařově

PRODÁNO

Družstevní, Struhařov

8 300 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Vaším domovem může být tato nízkoenergetická novostavba rodinného domu  ve Struhařově, v klidné části obce s výhledem do krásné krajiny a  dispozicí 4+kk. Dům nabízí 97 m2 užitné plochy a je napojen na vodovod a  kanalizaci. Krásná zahrada, která díky svým prvkům poskytuje soukromí  od ostatních staveb nabídne 1225 m2 plochy, vyhřívaný bazén a garáž pro  dva automobily.    


Dispozice domu se skládá z chodby propojující 3 neprůchozí ložnice,  obývacího pokoje spojeného s kuchyní a dvou koupelen (první s rohovou  vanou, toaletou a stavebně odděleným prostorem s technickým zázemím a  pračkou, druhou se sprchovým koutem a toaletou). Všechny obytné  místnosti jsou osazeny francouzskými okny a poskytují tak dostatek  světla a možnost vyjít přímo na zahradu. V podkrovním prostoru je mnoho  úložného místa. V případě potřeby lze toto místo využít pro další pokoj a  navýšit, tak celkovou obytnou plochu domu.  K domu patří také zastřešená terasa, bazén s tepelným čerpadlem, dílna s  úložným prostorem a technologiemi k vytápění a ohřevu vody, dva dřevěné  zahradní domky (jeden aktuálně slouží jako úložný prostor, druhý k  zábavě pro děti) a garáže pro dva automobily.  

Technické vybavení i provedení stavby je nadstandardní a splňuje nároky  na moderní bydlení v souladu s přírodou (energická náročnost domu je  třída A), vytápění tepelným čerpadlem Vzduch - Voda značky IVT, pomocí  podlahového vytápění v celém domě. Dům lze využívat jako bezbariérový.  Ovládání vrat a branky umožňuje dálkové ovládání.  


Obec Struhařov je obklopena krásnou přírodou, za obcí se nachází  Struhařovský les. Přesto je obec v příjemné dojezdové vzdálenosti od  Prahy a nabízí tak možnost klidného bydlení uprostřed zeleně v dosahu  velkoměsta. Vede zde autobusová linka číslo 383 z Praha 4, Háje, v obci jsou celkem 3  autobusové zastávky (Struhařov U hřiště , Struhařov Habr , Struhařov).

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

1345 m2

ANO

Typ nemovitosti

Domy a vily

Dispozice:

Podlaží v domě:

4+kk

1

Celková plocha:

97 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Novostavba

Osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

Vodovod

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

Cihlový

Adresa nemovitosti:

Družstevní, Struhařov

bottom of page