top of page

Prodej rodinného domu 5+1 (135 m2), pozemek 1425 m2, obec Svojkov okr. Česká Lípa

PRODÁNO

Svojkov 50, Svojkov

4 600 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Zájemcům o bydlení v soukromí a s krásným výhledem nabízíme v  exkluzivním zastoupení rodinný dům nedaleko České Lípy v obci Svojkov,  vyhledávaným místem pro odpočinek a relaxaci v přírodě. 


Samotný dům Vás určitě osloví svým vnitřním prostorem. Užitná plocha 135  m2 zajišťuje dostatek místa i pro větší rodinu.   

V přízemí je k využití kuchyně, jídelna s obývacím pokojem, dále pak  koupelna se sprchovým koutem a WC, vstupní chodba a pod schody do patra  je umístěna komora s příjemným úložným prostorem. V přízemí se také  nachází vestavěná garáž, na kterou navazuje kotelna. Po schodech  vystoupáme do patra, kde nalezneme 4 prostorné ložnice, dvě z ložnic  jsou průchozí a dvě samostatné, ve všech je dostatek  místa a světla. Je  zde také umístěna druhá z  koupelen s rohovou vanou a WC. Využití  místností je na novém majiteli, dispozice však umožňuje velkou  variabilitu.  


Stavba je založena na železobetonové základové desce, nosná konstrukce  je zděná, dům má sedlovou střechu, krytina betonová BRAMAC, vnější  omítky novodobé tenkostěnné se systémem zateplením obvodových stěn, okna  a vstupní dveře do domu jsou platová s dvojsklem.  K jihozápadní stěně domu přiléhá venkovní terasa z betonové dlažby s  dřevěnou pergolou a  je částečně podsklepena.  Vedle terasy je vstup do  technické místnosti domu, kde je  umístěn kotel a lze tudy projít i do  garáže. Pozemek je oplocený plotem z pletiva, ze severovýchodu plotem z  KB bloků s dřevěnými plotovkami, na pozemku se kromě rodinného domu  nachází jednoduchá stavba dřevníku a v jihovýchodní části pozemku je  zahradní jezírko.  


Svojkov nabízí velmi příjemné podmínky pro život, je zde nádherná  příroda v obklopení  krásných skal. Plná občanská vybavenost a velké  množství kulturního a sportovního vyžití se nachází cca 6 km daleko v  České Lípě.  Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) je zadán ke zpracování. Po  jeho vyhotovení bude doplněna odpovídající třída. Dočasně uvedena třída  G.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

1425 m2

ANO

Typ nemovitosti

Domy a vily

Dispozice:

Podlaží v domě:

5+1

1

Celková plocha:

135 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Velmi dobrý

Osobní

Odpady:

Plyn:

Voda:

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

ANO

Cihlový

Adresa nemovitosti:

Svojkov 50, Svojkov

bottom of page