top of page

Prodej podsklepeného rodinného domu 3+1 (153 m2) se zahradou 1750 m2

PRODÁNO

Borka 44, Turkovice - Ondřejov

4 150 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Exkluzivně nabízíme k prodeji vilu o dispozici 3+1 (153 m2) v obci  Lensedly u Ondřejova. Vila stojí na velmi mírně svažitém jižním pozemku o  celkové rozloze 1815 m2 a je vzdálena jen 8 km od Exitu 21 dálnice D1  na Prahu.  

ila byla postavena v roce 1940 a v roce 1995 proběhla její  rekonstrukce. V rámci rekonstrukce byly zhotoveny nové elektrické  rozvody, odpady, koupelna, dvě samostatné toalety, renovace vnitřních  dveří a dvojitých dřevěných oken, fasády a balkónů.  Celý objekt je podsklepen. Ve sklepě nalezneme uhelnu, dílnu a dvě  místnosti pro uskladnění všeho potřebného.  Vstup do vily je přes zádveří nad kterým je první ze dvou balkónů. Ve  vstupní hale je prostorné schodiště do prvního patra. Z haly je přístup  na samostatnou toaletu, do spíže a do kuchyně. Z kuchyně vcházíme do  koupelny s vanou a dále do obývacího pokoje, ve kterém je velmi zajímavý  půlkruhový prostor. Nad ním nalezneme druhý balkón.  

Ve druhém podlaží se nachází dvě ložnice, samostatná toaleta, šatna a  podkrovní prostor využívaný jako sklad.  


Jako zdroj pitné vody je aktuálně využívána voda z vrtané studny o  hloubce 39 metrů, případně je možné využít vodu z obecního vodovodu  (přípojka na pozemku). Odpady jsou svedeny do septiku. Aktuálně je vydáno územní rozhodnutí pro  stavbu obecní kanalizace a ČOV. Odhadovaný plán výstavby a připojení  domu 1 až 3 roky.  


Vila je umístěná v horní části udržované zahrady o celkové výměře 1750  m2. Za vilou jsou pomocné stavby (kůlny) a dřevníky. U vjezdových vrat  je jedno kryté parkovací místo, v protilehlém rohu altán pro chvíle  odpočinku. Relaxovat lze případně u jezírka pod domem. Nelze opomenout  vzrostlou třešeň, ořešák, jabloň.    


Lensedly se nacházejí v kopcovité krajině, v blízkosti městečka  Ondřejov. Okolo je mnoho jak historických, tak i přírodních památek a  mnoho turistických stezek. Objekt je určen k trvalému bydlení (autem 25  minut na metro Chodov), případně pro rekreaci.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

1815 m2

ANO

Typ nemovitosti

Domy a vily

Dispozice:

Podlaží v domě:

3+1

1

Celková plocha:

152 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Dobrý

Osobní

Odpady:

Septik

Plyn:

Voda:

NE

Vrtaná studna

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

ANO

Cihlový

Adresa nemovitosti:

Borka 44, Turkovice - Ondřejov

bottom of page