top of page

Prodej bytu 3+kk v OV (62 m2) před rekonstrukcí

PRODÁNO

Tyršova 52, Beroun

2 352 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt  3+kk v 1. patře panelového domu na  sídlišti Litava v Berouně. Byt je v původním udržovaném stavu a je možné  v něm ihned bydlet, nicméně celkově je spíše určen ke kompletní  rekonstrukci dle přání a představ nového majitele s velmi snadnou změnou  dispozice. V ceně bytu jsou již zahrnuta předplacená nová plastová  okna.  


Dispozice a popis:  Samostatné neprůchozí pokoje spojuje vstupní chodba, ve které nalezneme  tři úložné skříně. Z chodby se vchází do samostatné umakartové koupelny a  na toaletu. Všechny okna bytu jsou orientována na západ do klidného  vnitrobloku. Není zde tedy žádný hluk od aut z ulice. Na obývací pokoj  navazuje kuchyňský kout. Vstup na lodžii nalezneme ve vetším pokoji  (ložnice/dětský pokoj). Vytápění bytu je řešeno radiátory s dálkovým  přívodem tepla a odpočtem spotřeby na jednotlivých radiátorech. Dále je  možné využít centrální přívod plynu na vaření. K bytu patří samostatný  úložný sklepní prostor.   

Měsíční náklady činí 1398 Kč/měsíc + položky dle spotřeby (studená a  teplá voda, elektřina, plyn).  Na konci června je plánovaná schůze SVJ kde se bude schvalovat projekt  revitalizace panelového domu (polystyrenové zateplení, oprava střechy,  oprava vchodů), který by měl být realizován koncem roku 2018. V domě je  nový výtah, plastové stoupačky pro studenou i teplou vodu. 


Lokalita:  Sídliště Litava se nachází v centrální části Berouna, přesto poskytuje  klid pro rodinný život. V místě je kompletní občanská vybavenost –  mateřská školka, Jungmannova základní škola, zdravotní středisko  (Medicentrum),  pošta, obchod Billa, Městské kino Beroun. Od domu  dojdeme během 5 minut na autobusové i vlakové nádraží, na náměstí  Berouna, kde najdeme např. pekařství, řeznictví, domácí potřeby,  restaurace, banky a další. Na EXIT 18 dálnice D5 se autem od domu  dostaneme za 3 minut a dále do Prahy (Zličín) za 15 minut.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

--

NE

Typ nemovitosti

Byty

Dispozice:

Podlaží v domě:

3+kk

2

Celková plocha:

62 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Před rekonstrukcí

Osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

ANO

Vodovod

Výtah:

ANO

Sklep:

Druh objektu:

NE

Panelový

Adresa nemovitosti:

Tyršova 52, Beroun

bottom of page