top of page

Byt 3+1 (68,5 m2) se 4 lodžiemi (14,7 m2) a sklepem (2,6 m2) v ulici Vitry

PRODÁNO

Vitry 2177, Kladno

3 751 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Exkluzivně nabízíme prostorný a světlý byt v osobním vlastnictví v ulici  Vitry č.p 2177, Kladno - Kročehlavy. Nemovitost se nachází v pátém  nadzemním podlaží revitalizovaného, panelového bytového domu.   


Byt je určen ke kompletní rekonstrukci. Všechny místnosti mají dostatek  prostoru a světla, z každé místnosti lze vstoupit na samostatnou lodžii.  Orientace 3 lodžií je na západní stranu a čtvrtá z lodžií je  orientována na stranu severní.   


V současné době je dispozičně členěn na obývací pokoj, kuchyň a dva  neprůchozí pokoje (ložnici/dětský pokoj či pracovnu). Dále byt disponuje  koupelnou s vanou, samostatným WC a prostornou předsíní s chodbou. Na  začátku chodby je umístěna praktická komora (šatna). V obytných  místnostech tvoří podlahovou krytinu parkety. 

K nemovitosti náleží také  sklep (2,6 m2 ).   


Díky své poloze se jedná o bydlení s veškerou občanskou vybaveností,  obchod Albert a zastávka MHD v  těsné blízkosti u domu.  Výborná dopravní dostupnost směr Praha - zaručuje plnohodnotné bydlení  zájemcům s orientací na hlavní město.

Ing, Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

--

Typ nemovitosti

Byty

Dispozice:

Podlaží v domě:

3+1

5

Celková plocha:

68 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Před rekonstrukcí

osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

Vodovod

Výtah:

ANO

Sklep:

Druh objektu:

ANO

Panelový

Adresa nemovitosti:

Vitry 2177, Kladno

bottom of page