top of page

Byt 3+kk (63 m2) včetně dvou lodžií (10 m2), s vlastní komorou a sklem, v ulici Vodárenská – Kladno

PRODÁNO

Vodárenská 2353, Kladno - Kročehlavy

4 200 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Exkluzivně nabízíme k prodeji příjemný byt 3+kk s užitnou plochou 63 m2  se dvěma lodžiemi s orientací na západní a východní stranu (každá lodžie  5 m2), komorou na patře (2 m2) a sklepem. 


Byt se nachází v prvním patře  revitalizovaného panelového domu.  Po vstupu do bytu vejdeme do prostorné předsíně, ze které se vchází do  všech pokojů. Též do koupelny vybavené sprchovým koutem (ve které je  zároveň dostatek místa pro pračku a sušičku) a také na toaletu umístěnou  samostatně vedle koupelny.   

Největší místností v bytě je obývací pokoj, propojený s kuchyňským a  jídelním koutem. Kuchyň je vybavena všemi spotřebiči včetně myčky. Z  obývacího pokoje lze vstoupit na první z lodžií. Orientace oken a lodžie  je na západní stranu. Díky tomu, že byt o patro výše nemá lodžii, je v  pokojích mnoho denního světla. 

Další místností v bytě s lodžií je  ložnice. Poslední místností je dětský pokoj. Orientace oken těchto  místností je na východní stranu. Poloha pokojů zaručuje, že v bytě bude  vždy příjemně a dostatek světla.   


Byt prošel v minulých letech kompletní rekonstrukcí – zděné jádro,  plastová okna, kuchyně, elektřina.  Další výhodou tohoto bytu je jeho umístění, přímé okolí domu je obklopeno zelení, avšak do obchodu (Penny market, Kufland), školy, školky, či na autobus je to doslova co by „kamenem dohodil“. Autobusová stanice  Kladno – U Hvězdy 3 minuty chůze od domu.   


V případě zájmu o prohlídku neváhejte kontaktovat makléře nabídky.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

--

NE

Typ nemovitosti

Byty

Dispozice:

Podlaží v domě:

3+kk

1

Celková plocha:

63 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Velmi dobrý

Osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

ANO

Vodovod

Výtah:

ANO

Sklep:

Druh objektu:

ANO

Panelový

Adresa nemovitosti:

Vodárenská 2353, Kladno - Kročehlavy

bottom of page