top of page

Prodej domu (173 m2) před rekonstrukcí s pozemkem 2862 m2

PRODÁNO

Vorlova 528, Zdice

3 162 500,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej dvoupodlažního rodinného domu na  okraji obce Zdice (ulice Vorlova). K domu náleží zahrada a ovocný sad o  celkové výměře 2 862 m2. 


Dům je určen ke kompletní rekonstrukci, v rámci  které může být využita stávající dvougenerační dispozice (první patro byt  2+1, druhé patro byt 3+1) nebo využít celou obytnou plochu domu pro  pohodlné a prostorné jednogenerační bydlení. Z domu je krásný výhled na  okolní krajinu s výbornou dostupností na dálnici D5 - EXIT 28.  


Rodinný dům je umístěn na polosamotě s aktuálně jedním sousedním domem. V  kombinaci s prostornou zahradou a sadem s ovocnými stromy tak nabízí  dostatečné soukromí a klidné bydlení. Z domu a zahrady je nádherný výhled do okolí. Ulice Vorlova spojuje obec Zdice a Knížkovice, kde  končí, což zaručuje malou frekvenci průjezdu automobilů. 

Město Zdice je  4. největší město v okrese Beroun a poskytuje plnou občanskou  vybavenost. 


Zděný dům je aktuálně řešen jako dvougenerační. V prvním patře nalezneme  bytovou jednotku o velikosti 2+1 (86,5 m2), samostatnou toaletu, spíž a koupelnu. Po prostorném schodišti se dostáváme do podkroví, kde je  bytová jednotka o velikosti 3+1 (86,5 m2), kuchyňský kout a koupelna s  toaletou. Zhruba pod polovinou domu je sklep, který slouží jako technické zázemí domu (kotelna + vodárna). V rámci rekonstrukce, kterou  nemovitost potřebuje, může nový majitel využít plný potenciál domu s případnou úpravou dispozice dle vlastních potřeb.   

Do objektu je přivedena el. energie, pitná voda z vlastního zdroje  (kopaná studna) s možností připojení na vodovodní řád, odpady svedeny do  jímky.  


Na pozemku se nachází další pomocné stavby (garáž, dílna, chlévy, kůlna)  o zastavěné ploše cca 160 m2.   

Rodinný dům je vzdálen pouhých 5 minut autem od EXITU 28 dálnice D5,  po  které za 20 minut dojedeme do Prahy - Zličín.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

2862 m2

ANO

Typ nemovitosti

Domy a vily

Dispozice:

Podlaží v domě:

5+1

1

Celková plocha:

173 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Před rekonstrukcí

Osobní

Odpady:

Jímka

Plyn:

Voda:

NE

Kopaná studna

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

ANO

Cihlový

Adresa nemovitosti:

Vorlova 528, Zdice

bottom of page