top of page

Prodej rodinného domu 6+1 (165 m2) s pozemkem (959 m2) v Žilině

PRODÁNO

Slepá 219, Žilina

8 700 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Zájemcům o dostatek prostoru, soukromí a bydlení v zeleni, nabízíme v exkluzivním zastoupení k prodeji velmi dobře udržovaný rodinný dům v klidné, slepé ulici obce Žilina v okrese Kladno.

Dům zkolaudovaný v roce 1981 nabízí díky své dispozici 6+1 dostatek místa pro rodinné bydlení, případně vícegenerační bydlení. Dům je situován na velké parcele o rozloze 959 m2, která nabízí dostatek místa pro dětské hry a aktivity. Rodiny s dětmi ocení blízkost školy a školky, které jsou v dosahu pěší chůze.

Nemovitost je funkčně rozdělena do tří podlaží. Dům je celý podsklepený a nalezneme zde garáž, dílnu, kotelnu, uhelnu (nyní předělanou na prádelnu) a dvě samostatné místnosti využívány jako sklep.

V prvním nadzemním podlaží se nachází, zádveří, prostorná chodba, koupelna s vanou, světlý obývací pokoj se samostatnou jídelnou, kuchyně s velkou, praktickou spíží a toaleta. Kuchyň a jídelna je lemována terasou s dostatkem místa na sezení a relaxaci. Orientace oken kuchyně a jídelny je na východ, obývacího pokoje na jih a západ, díky tomu je v místnostech vždy dostatek světla.

V druhém nadzemním podlaží jsou další čtyři pokoje (z jedné z ložnic je vstup na balkón), dále toaleta a komora (ideální prostor na zbudování druhé koupelny v patře, případně druhé kuchyně v případě potřeby dvougeneračního bydlení).

Dům se nachází na rovinatém pozemku s orientací na jihozápad. Samotná zahrada je “oázou” okrasných květin, keřů a stromů. Nabízí soukromí, klid a v letních měsících chládek ve stínu stromů. Dále se na pozemku nachází samostatně stojící kůlna s prostorem slepičárny. Ta není aktuálně využívána, ale pokud byste toužili po domácích vejcích, lze ji snadno opět zprovoznit.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě včetně veřejného vodovodu a kanalizace. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel s rozvodem do radiátorů. V obývacím pokoji jsou funkční krbová kamna.

Obec Žilina je vzdálena 30 km západně od Prahy a 10 km od Kladna. Obec vznikla asi v polovině 12. století. Aktuálně žije v obci zhruba 900 lidí a naleznete zde základní občanskou vybavenost – MŠ a ZŠ (první stupeň), supermarket, volnočasové a sportovní spolky (Sokol, rybáři, tenisová club, SDH), dětské hřiště. Obec protíná několik cyklotras a na její jižní část plynule navazují vzrostlé lesy. O volnočasové a relaxační aktivity zde rozhodně není nouze. Příjemnou atmosféru místa dokresluje všudypřítomná zeleň a klid.

Pokud hledáte bezpečné a pohodlné bydlení pro svou rodinu, tento prostorný rodinný dům je tou správnou volbou. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

959 m2

ANO

Typ nemovitosti

Domy a vily

Dispozice:

Podlaží v domě:

6+1

3

Celková plocha:

165 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Velmi dobrý

Osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

ANO

Vodovod

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

ANO

Cihlový

Adresa nemovitosti:

Slepá 219, Žilina

bottom of page