top of page

HODNOCENÍ OD KLIENTŮ

Pokaždé, když úspěšně dokončíme obchod, je prodávajícímu i kupujícímu klientovi odeslán centrálou RE/MAX dotazník s možností vyjádřit se k práci svého makléře. Hodnotí se pomocí stupnice 0 až 10 a dále je možnost zanechat textovou poznámku. Ohodnocený makléř nemá možnost referenci upravit či jinak pozměnit. 

Za každou referenci velmi děkujeme, je to příjemné zakončení celého prodejního procesu. 

Všechny uvedené reference najdete také na profilu na webu RE/MAX

Jana Jedličková.png

Jana Jedličková

stars.png
stars.png
stars.png
stars.png
stars.png
Google_icon.png

Nedovedu si představit lépe odvedenou práci, než jakou odvedl Michal při prodeji našeho domu. Jeho nasazení, spolehlivost a osobní přístup nemá v dnešní době obdoby.

Eva Hipčová.png

Eva Hipčová

stars.png
stars.png
stars.png
stars.png
stars.png
Google_icon.png

Ráda bych touto cestou poděkovala a pochválila pana Michala Regala i jeho paní. Oba v rámci jednání o prodeji vystupovali velmi erudovaně, ale zároveň lidsky. Pan Regal vždy uměl poradit, veškeré dokumenty měl připravené a vše za obě strany vyřídil a zařídil. Je vidět, že se ve světě realit pohybují už nějakou dobu. Vřele doporučuji. S pozdravem Eva Hipčová

Daniela Váchová.png

Daniela Vachova

stars.png
stars.png
stars.png
stars.png
stars.png
Google_icon.png

V loňském roce jsme úspěšně prodali naši nemovitost. Rozhodli jsme se využít služeb pana Ing. Regala a udělali jsme dobře. Profesionální, přátelský a řekla bych až V.I.P. přístup byl samozřejmostí. Jasné podmínky, příprava dokumentů, prezentace, nafocení a flexibilita. Téměř o nic jsme se nemuseli starat, i o vystěhování starého nábytku se postarali. Mohu rozhodně doporučit! Pokud bychom v budoucnu ještě něco prodávali nebo chtěli pronajmout (myšleno nemovitost) nepůjdu nikam jinam než k panu Regalovi.

bottom of page